מי אנחנו

חברת רנובה היא חברת סטארטאפ ישראלית המבוססת בארה״ב ופעילה משנה 2014 עם מעל 30 סניפים ברחבי העולם.
החברה מתמחה בתעשיות הבריאות והיופי.

באמצעות טכנולוגיות חדשניות ליצירת מכשירי יופי ניידים לשימוש יומיומי ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, החברה מתמחה במכשירי פיזיותרפיה והקלות מפני כאבים בסטנדרטים בינלאומיים, בכדי לעזור לאנשים להגיע לתוצאות מקסימליות בהקלה על כאב וייפוי העור מהנוחות של הבית.

שלוחותיה ויוצאי פועלה של רנובה כוללים גם מכוני יופי וספא ברחבי העולם, תחת האמונה כי "יש חשיבות עליונה לאיכות וששום פרט אינו קטן מדי עבור החברה". 

הצוות שלנו כאן ברנובה מורכב ממומחים ובעלי ניסיון רב בבריאות העור, כמו כן גם בטיפול הגוף ובכושר גופני. אנו דואגים לתחזק את ניסיונם באופן שוטף על מנת להישאר בפסגת ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם בתחום הבריאות והיופי. 

אנו מציגים מהפכה בטיפולי היופי הביתיים, עם האיכות הגבוהה ביותר של מכשור טכנולוגי בכף ידך – כדי לעזור לך לשמור על שגרת הבריאות והיופי שלך במיטבה ולאורך זמן ללא צורך בקליניקות פרטיות ובהוצאות מיותרות.

סניפי רנובה ישראל

חיפה – גרנד קניון
גבעתיים – קניון עזריאלי
ראשון לציון – משה לוי 11 – קומה 4 חדר 408
רחובות – קניון עופר
ירושלים – קניון עזריאלי
באר שבע – גרנד קניון

מוצר השנה

מוצר (1)-1 (1)

כתבו עלינו

השקת הסניפים החדשים

קטלוג מלא (2)_compressed (1)_compressed_compressed-08 copy 3

החזון שלנו

המטרה של רנובה היא לעזור בטיפולים מקלי כאבים ובבעיות בריאותיות כמו דיאביטיס ודלקות שונות מבלי להשתמש באמצעים פולשניים וניתוחים כאלו ואחרים שעלולים לגרום נזק בטווח הארוך.

רנובה שואפת לחסוך לקהל לקוחותיה הוצאות מיותרות על טיפולים לא אפקטיביים, באמצעות שימוש בתכשירים והמכשירים הייחודיים שלה ומהווים את המילה האחרונה בתחום טיפולי היופי והפיזיותרפיה הביתיים, בכדי שתוכלו לעשות שימוש במכשירים אלו מכל מקום שרק תרצו וכמובן גם מהנוחות של הבית. 

המכשירים שלנו נמצאים בשימוש אצל מגוון רחב מקהל לקוחותינו ברחבי העולם, החל מאנשים פרטיים, אתלטים, פיזיותרפיסטים- בהתאמה מלאה לכל המשפחה, ועכשיו אנחנו רוצים להזמין אותך להצטרף למשפחה הרחבה שלנו, מבטיחים שלא תתחרטו. 

אנחנו מאמינים שכל בן אדם זכאי לגלות עולם חדש של טכנולוגיה מתקדמת שתסתור את ההרגלים הישנים והמסורבלים בעולמות הבריאות. מטרתינו היא לבנות רשת טיפולי בריאות ויופי ברחבי העולם, כחברה מובילה בתחום הטכנולוגיה הקלינית וההפצה של ציוד ביתי מתקדם. 

שיתופי הפעולה של Renovae כוללים מכוני ספא וסלוני יופי בפריסה ארצית, עם האיכות הגבוהה ביותר של מכשור טכנולוגי בכף ידך – כדי לעזור לך לשמור על שגרת הבריאות והיופי שלך במיטבה ולאורך זמן. 

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות הנחשק ביותר ותהנו מייעוץ של מומחים ומכשירים מתקדמים. 

ליצירת קשר בוואטסאפ, לחצו כאן